19.09. i 17.10.2019. Hrvatsko Montessori društvo u suorganizaciji s AZOO priprema stručne skupove koji će se održati u DV Vrbik, Fausta Vrančića 9, Zagreb

Sve informacije o stručnom skupu, prijavi i plaćanju kotizacije možete pročitati OVDJE.

Stručno razvojni centar za Montessori, DV Vrbik, u studenom 2019. g. organizira stručni posjet Montessori vrtiću u Bresciji u Italiji.

Popunjene prijave šaljite na vrtic-vrbik@zagreb.hr Prijaviti se možete do 20.rujna 2019.

31.05. i 1. 06. 2019.god. u Splitu će se održati Međunarodni stručni skup pod nazivom „Utjecaj razvoja motorike na izgradnju osobnosti u djetinjstvu“ s posebnim osvrtom na metodu M. Montessori.

Skup organiziraju: DV Montessori dječja kuća, Osnovna škola Pojišan, Udruga Montessori pedagogije Split.

Popunjeni obrazac pošaljite na e-adresu montessori.djecja.kuca.split@gmail.com

14.02.2019. održat će se stručni skup u DV Vrbik, Fausta Vrančića 9, u Zagrebu (HMD i AZOO)

Predavač: Gabriela Molcsan, Opera Nazionale Montessori, Rim

20.9. i 18. 10. 2018. održat će se stručni skupovi na temu Kozmički odgoj u DV Vrbik, ul. Fausta Vrančića 9, Zagreb.

Predavač: Ulla Schmidt, Opera Nazionale Montessori, Rim

Napomena: neće se ponavljati teme koje su bile na stručnim skupovima u rujnu i listopadu 2017.

Stručno razvojni centar za Montessori DV Vrbik, u dogovoru s Hrvatskim Montessori društvom, za članove Društva organizira stručni posjet Montessori vrtićima u Münchenu (putovanje traje od 7. do 10. studenoga 2018.). U privitku možete pogledati sve informacije sa cijenom, a prijaviti se možete Dječjem Vrtiću Vrbik na e-mail.

DV Montessori dječja kuća, Poliklinika za rehabilitaciju osoba sa smetnjama u razvoju, OŠ Pojišan i Udruga Montessori pedagogije iz Splita organiziraju međunarodni skup koji će se održati u Splitu 25. i 26. svibnja 2018., pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja, Agencije za odgoj i obrazovanje i Grada Splita.

Tema: Razvoj jezika i komunikacije iz perspektive roditelja s posebnim osvrtom na procese mentalizacije

Poziv na Skup, program i obrazac za prijavu:

Dječji vrtić Vrbik poziva na Međunarodnu stručno-znanstvenu konferenciju “Montessori: trajna vrijednost u razvoju djeteta” koja će se održati u Zagrebu od 2. do 4. ožujka 2018. g.

Poziv, program i prijavnica:

Pozivamo zainteresirane na stručne skupove koji će se održati 28.9.2017. i 12.10.2017. u Zagrebu, DV Vrbik. Sve informacije možete pronaći ovdje:

Srdačan pozdrav!

Poštovani,

Stručno-razvojni centar Dječji vrtić Vrbik u pedagoškoj godini 2017./2018. započet će sa stručnim usavršavanjem iz Montessori pedagogije za rad s djecom od 0 do 3. godine života i od 3. godine života do polaska u školu.

Stručno usavršavanje trajati će:

• od 0 do 3. godine života – 10 mjeseci kroz 10 modula
  • od 3 godine života do polaska u školu – 14 mjeseci kroz 14 modula

Predavači će biti stručnjaci Opera Nazionale Montessori (ONM) iz Rima i iz Dječjeg vrtića Vrbik.

Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas, ispunite PRIJAVNI LIST kako bismo dobili informaciju o broju zainteresiranih za pojedinu edukaciju.

Na temelju broja zainteresiranih formirati ćemo grupe polaznika i cijene koje će se kretati između 600,00 – 800,00 kn po modulu.

Nakon prve informativne prijave, poslati ćemo Vam ponudu s cijenom i REGISTRACIJSKIM LISTOM.

Rok prijave: 31.08.2017.

S poštovanjem,

Dječji vrtić Vrbik
Šetalište Jurija Gagarina 10, Zagreb
Tel.: 01/6199-540, 01/6199-440; fax.: 01/6198-686
E-mail: vrtic-vrbik@zagreb.hr

Od 26. do 27. svibnja 2017. u Splitu će se održati međunarodni stručni skup.

Tema: „Jačanje kompetencija  roditelja u odgojno – obrazovnim procesima djece s posebnim potrebama – JAČAJMO ZAJEDNO“

Program konferencije i upute o prijavi:

Pozivnica za skup
Program skupa
Obrazac za prijavu na struèni skup